Dzień Kobiet w przedszkolu

Jednak, aby chłopcy mogli do nas dołączyć musieli wykonać określonego zadania przydzielone przez dziewczynki (np.: ukłonić się każdej koleżance, pokazać jak fruwają wróbelki). Po powitaniu i wykonaniu zadań chłopcy złożyli życzenia dziewczynkom i wręczyli upominki własnoręcznie wykonane przez nich.

W tym dniu nie zabrakło także zabaw, które wzbudzały wiele pozytywnych emocji np.: zabawa, „Kto to?”, ,,Taniec na gazecie” czy zabawy pod tytułem ,, Kwiat”, która polegała na przypięciu z zamkniętymi oczami  we właściwym miejscu, środka kwiatka.  Odbyły się także konkursy zręcznościowe tj.: rzucenie piłeczką do celu, slalom z piłeczkami pingpongowymi, umieszczonymi na łyżce i nawlekanie jak największej ilości korali w ciągu minuty.

Potem wszyscy świetnie się bawili przy dźwiękach muzyki tj.: makarena, grozik, walczyk i wielu innych. Na koniec odbył się słodki poczęstunek. 

« powrótDodano: 10 Marzec, 2014

Newsletter Zapisz się!

Nasze motto:

"Jeśli naprawdę chcemy dokonać pozytywnych zmian w naszym życiu i rozszerzyć światło cywilizacji na szersze forum, to musimy się zwrócić do dziecka"
Maria Montessori