Arteterapia

Katarzyna Kacprowicz

mgr Katarzyna Kacprowicz
pedagog specjalny i arteterapeutka w jednej osobie 

 

Od przeszło 10 lat wspiera rozwój i edukację dzieci, czerpiąc z tego wiele radości. Ukończyła wiele szkoleń i kursów doskonaląc swój warsztat pracy m.in.: Kurs Edukacji Przedszkolnej metodą Marii Montessori, Kinezjologii Edukacyjnej, Ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, Pracy z uczniem z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej, Praktyka NLP czy Coachingu Rodzicielskiego. Ukończyła staż szkoleniowy z zakresu pomocy psychologicznej, gdzie m.in. współprowadziła młodzieżową grupę wsparcia.
W 2011 zaproszona do programu Anny Maruszeczko „Zielone drzwi” wypowiadała się na temat zdrowego rodzeństwa osób niepełnosprawnych.  

http://dziendobry.tvn.pl/video/zielone-drzwi-rodzenstwo-osob-niepelnosprawnych,1,newest,10172.html  

W 2013 roku wydała książeczkę z bajkami terapeutycznymi dla dzieci.

http://www.empik.com/arte-bajeczki-kacprowicz-katarzyna,p1084650992,ksiazka-p

Pracuje w Przedszkolu nr 109 z oddziałami integracyjnymi we Wrocławiu (gdzie współprowadzi grupę integracyjną, szczególnie koncentrując się na wspieraniu procesu edukacyjno-terapeutycznego dzieci niepełnosprawnych) oraz w Europejskim Przedszkolu w Kiełczowie (jako terapeuta pedagogiczny).

Prywatnie jest mamą 7-letniego Mieszka.  

Newsletter Zapisz się!

Nasze motto:

"Jeśli naprawdę chcemy dokonać pozytywnych zmian w naszym życiu i rozszerzyć światło cywilizacji na szersze forum, to musimy się zwrócić do dziecka"
Maria Montessori